Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Sofa Serax Fish & Fish, biała

Sofa Serax Fish & Fish, biała
Sofa Serax Fish & Fish, biała Sofa Serax Fish & Fish, biała Sofa Serax Fish & Fish, biała Sofa Serax Fish & Fish, biała
x zamknij

Sofa Serax Fish & Fish, biała

 
Sofa z kolekcji Fish & Fish od marki Serax to wyjątkowy sposób na ożywienie tarasu albo ogrodu. Wykonana została w solidnej stali malowanej na biało – będzie pasować do przestrzeni zaaranżowanych w nowoczesny oraz tradycyjny sposób. Składa się ze smukłego stelaża, delikatnie zaokrąglonego siedziska oraz wygodnego oparcia. Osoby, które wolą klasyczne rozwiązania mogą ułożyć na sofie poduszki w stonowanych odcieniach, natomiast dla miłośników nietypowych rozwiązań najlepiej sprawdzą się kolorowe dodatki z wyraźnymi wzorami.

Kolekcja Fish & Fish to seria białych mebli ogrodowych, które charakteryzują się smukłą konstrukcją oraz przemyślanym, minimalistycznym wzornictwem. Meble są dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko meble, ale również tekstylia, ceramika, biżuteria czy lampy. Znakiem rozpoznawczym Paoli Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Inne z kolekcji Serax Fish & Fish

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.