10-elementowy organizer do szuflad Joseph Joseph Drawer Blox, szary

85200 Joseph Joseph Joseph Joseph
195.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85200
Wymiary
Wysokość 5 cm
Szerokość 52,5 cm
Długość 43,9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

10-elementowy organizer do szuflad Joseph Joseph Drawer Blox, z którym we wnętrzu kuchennej szuflady zapanuje harmonia i porządek!

Drawer Blox jest bardzo praktyczny i niezwykle potrzebny w każdym kuchennym wnętrzu wymagającym idealnego porządku. Zestaw składa się z 10 niezależnych elementów o różnej wielkości, które możesz łączyć ze sobą według własnych upodobań!

Pojemniki wyposażono w antypoślizgowe nóżki zapobiegające przesuwaniu się elementów we wnętrzu szuflady. Organizer sprawdzi się przede wszystkim w kuchni do oddzielenia sztućców i noży, ale także w biurze do uporządkowania długopisów, taśm i innych akcesoriów. Szara kolorystyka będzie nadawała się do wielu wnętrz - tych klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych.

Wszytkie elementy są wykonane z tworzywa sztucznego i należy myć je ręcznie.

Cechy produktu:

  • 10-elementowy organizer do szuflad o szerokości 52,6 cm, długości 43,9 cm i wysokości 5 cm,
  • idealny do wnętrza kuchennej, jak i biurowej szuflady,
  • wykonany z tworzywa sztucznego w szarej kolorystyce,
  • możliwość dowolnej konfiguracji - wszystkie elementy są niezależne,
  • na spodach antypoślizgowe nóżki.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię