2 deski do grillowania Küchenprofi Smoky 40 cm

1066571002 Küchenprofi Küchenprofi
57.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1066571002
Wymiary
Długość: 40 cm
szerokość: 15 cm.
Materiały
Drewno cedrowe.
Ograniczenia

Opis produktu

Komplet 2 desek do grillowania 40 cm, marki Küchenprofi Smoky, wykonanych z drewna cedrowego. Idealne do mięsa. Przed użyciem deskę należy namoczyć przez co najmniej 30 min w wodzie, piwie lub winie, następnie ułożyć na rozgrzanym ruszcie. Tak przygotowaną deskę delikatnie podgrzewamy i smarujemy oliwą. Dzięki temu podczas grillowania z desek ulatnia się delikatny zapach, który doda aromatu smażonej potrawie. Deski wystarczą na kilka grillowań, po tym czasie deski się przepalają i powinno się je wymienić.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię