Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

2 Dozowniki do oliwy i octu Black + Blum Loop

2 Dozowniki do oliwy i octu Black + Blum Loop
2 Dozowniki do oliwy i octu Black + Blum Loop 2 Dozowniki do oliwy i octu Black + Blum Loop 2 Dozowniki do oliwy i octu Black + Blum Loop
x zamknij

2 Dozowniki do oliwy i octu Black + Blum Loop

black_+_blum
139.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
26 x 12 x 16 cm
Stal szlachetna, szkło, silikon
OV001
 
Wyjątkowy zestaw z kolekcji Loop od marki Black + Blum. Składa się z dwóch dozowników do oliwy i octu, które kształtem przypominają bulwiaste fiolki laboratoryjne. Naczynia zostały umieszczone na podstawie w kształcie pętli, która została uformowana z jednego kawałka stali szlachetnej. Piękny i funkcjonalny komplet, który będzie dyskretną ozdobą kuchni oraz stołu. Spodoba się osobom, które lubią dodawać do potraw płynne i aromatyczne przyprawy.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.

Nie należy myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.