Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

2 figurki Georg Jensen Moneyphant

2 figurki Georg Jensen Moneyphant
2 figurki Georg Jensen Moneyphant 2 figurki Georg Jensen Moneyphant
x zamknij

2 figurki Georg Jensen Moneyphant

acme
95.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Drewno dębowe
gj-3592206
 
Dwie figurki, które pasują do skarbonki Moneyphant od znanej marki Georg Jensen. Słoniątka zostały wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego, dlatego są gładkie i miłe w dotyku. Mogą służyć jako zapasowy komplet do figurek, które należy umieścić wewnątrz dużego słonia-skarbonki. Sprawdzą się także jako ciekawy prezent dla dziecka, które z pewnością pokocha te urocze bliźniaki.

Utalentowany projektant Alfredo Häberli łączy tradycję z nowoczesnością. W jego pracach widoczna jest radość oraz energia, którą zawdzięcza czasom wczesnego dzieciństwa w Argentynie oraz zwykłej ciekawości świata. Kolekcja Alfredo to przedmioty o silnej ekspresji i emocjonalności, wykonane z różnych materiałów – porcelany, stali szlachetnej, drewna oraz szkła. W ciągu ostatnich 16 lat Alfredo Häberli zdobył wiele branżowych nagród, a jego prace są prezentowane na licznych wystawach w całej Europie.

Kolekcja Elephant to przedmioty, które kształtem przypominają uproszczoną sylwetkę słonia! Mogą stanowić piękną zabawkę dla dziecka oraz wyszukany prezent dla dorosłego z poczuciem humoru. Słonie oraz słoniątka zostały starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów – stali szlachetnej oraz różnych rodzajów drewna.

Inne z kolekcji Georg Jensen Elephant

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.