2 Filiżanki do latte Eva Solo 360 ml, szałwiowe

501122 Eva Solo Eva Solo
141.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
501122
Wymiary
Pojemność: 360 ml
Materiały
Porcelana, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

2 filiżanki do latte Eva Solo 360 ml, szałwiowe to estetyczne ceramiczne naczynia, które otrzymasz w komplecie z dopasowanymi silikonowymi osłonkami. Takie rozwiązanie nie tylko umożliwia pewne chwycenie filiżanek – także mokrymi czy wilgotnymi dłońmi – ale ogranicza też emisję ciepła przez ścianki naczynia, co zapobiega bolesnym poparzeniom palców.

2 filiżanki do latte Eva Solo 360 ml, szałwiowe pozwolą Ci na jednorazowe przygotowanie większej ilości napoju. 360 ml to pojemność dopasowana do większości popularnych na rynku ekspresów do kawy.

2 filiżanki do latte Eva Solo 360 ml, szałwiowe mogą być myte w zmywarce – wcześniej pamiętaj jednak o oddzieleniu od nich wspomnianych już osłonek. Te drugie też nadają się do zmywarki.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię