2 foremki do jajek Joseph Joseph Froach Pods

20120 Joseph Joseph Joseph Joseph
85.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20120
Wymiary
Szerokość: 4,4 cm
Wysokość: 9,9
Wysokość z dzióbkiem: 11,8 cm
Materiały
Silikon
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Foremki do jajek Joseph Joseph Froach Pods to nowy i dużo zdrowszy sposób na przyrządzenie ulubionego posiłku. Dzięki nim jajka absorbują aż o 95% mniej tłuszczu niż podczas tradycyjnego smażenia na patelniach z powłoką nieprzywieralną. Chcąc przygotować jajko, należy wysmarować wnętrze tłuszczem, ułożyć na patelni, wbić jajko przez otwór, a do bocznej komory wlać 3 łyżki wody (po 1 łyżce na raz) i odczekać 3-6 minut. Dużą zaletą foremek jest to, że otrzymujesz okrągłe jajko, dzięki czemu stworzysz piękną aranżację na talerzu.

Foremki wykonane z silikonu odpornego na wysokie temperatury (ich tolerancja sięga max. 270°C). Możesz ich używać wyłącznie na patelniach o powłokach nieprzywieralnych. 

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię