2 Foremki do jajek w koszulkach Cuisipro, stalowe

747308 Cuisipro Cuisipro
66.60 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
747308
Wymiary
10 x 14 x 7 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne ABS
Zastosowanie

Opis produktu

2 dekoracyjne foremki do jajek gotowanych w koszulkach.
Stalowy uchwyt każdej perforowanej foremki wiesza się na brzegu garnka, a gdy woda zacznie wrzeć wbija do środka jajko tak, że nie wylewa się ono do garnka i w szybkim czasie jest gotowe w wersji „koszulkowej” – w sam raz na kanapkę. Na koniec wystarczy tylko wyjąć foremkę z garnka i można jajko ułożyć na kanapce.
Miski foremek zostały wykonane ze stali szlachetnej, a dekoracyjne wykończenie z odpornego na wysokie temperatury tworzywa.
Wszystkie produkty marki Cuisipro. powstają z myślą o wygodzie i radości w czasie wykonywania codziennych prac kuchennych. Połączenie minimalistycznej tradycji projektowej oraz jakości opartej na kuchniach smakoszy z Markham, w kanadyjskim Ontario, dają niespotykane efekty: przepiękny design produktów, drobiazgowe dopracowanie szczegółów i funkcjonalność, która sprawia, że przygotowywanie posiłków jest bezpieczniejsze, prostsze i bardziej przyjemne.

Marka

Misją Cuisipro jest radość z gotowania. W każdym momencie i przy każdej potrawie. Eleganckie i trwałe akcesoria kuchenne, poczynając od misek, łyżek, trzepaczek przez sitka i obieraki, zapewniają satysfakcję z prostego i bezpiecznego przygotowywania i podawania śniadań, obiadów, deserów na wszystkie okazje. Kolekcja produktów Cuisipro to frajda i porządek w każdej kuchni. W sklepie Czerwona Maszyna znajdą Państwo bestsellery Cuisipro w kategorii Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię