2 Haczyki Normann Copenhagen Dropit 5 cm, niebieskie

331520 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
112.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
331520
Wymiary
Wysokość 7,7 cm
8 x 5 cm
Materiały
Drewno bukowe lakierowane

Opis produktu

Komplet 2 designerskich haczyków w kształcie czarnych kropli łez. Takie haczyki można wykorzystać w łazience (na ręczniki), kuchni (na ściereczki do naczyń) i w przedpokoju (np. na torebki). Projekt duńskiej marki Normann Copenhagen – wykonany w trwałym, bukowym drewnie, które dla większego efektu polakierowano na czarno.
Montaż: na klasyczne kołki rozporowe.
Minimalistyczna forma i piękne wykończenie.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię