2 Haczyki Tivoli Quin 10 cm, ciemne drewno

5000723 Tivoli Tivoli
259.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000723
Wymiary
wysokość: 10 cm
głębokość: 7,5 cm
Ø: 5,5 cm
Materiały
drewno dębowe

Opis produktu

Komplet 2 dużych haczyków (10 cm) Tivoli Quin w kolorze ciemnego drewna. Ich kształt inspirowany był wzorem rombów z kostiumu Arlekina. Trójwymiarowe haczyki są niezwykle praktyczne - służą do zawieszania ubrań, torebek, czy kapeluszy, jak i ciekawie prezentują się na ścianie. Haczyki dostępne są również w 2 innych rozmiarach i kolorach. Zestawiając je masz wiele możliwości aranżacji swojego pomieszczenia i stworzenia na ścianie oryginalnego wzoru.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat został wiernie oddany w kolekcji Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Kolekcja: Tivoli Organizing

Zobacz kolekcję

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię