2 Karmniki dla ptaków Eva Solo

571033 Eva Solo Eva Solo
168.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571033
Wymiary
Wysokość 8 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

2 pomysłowo wykonane karmniki dla ptaków, które dzięki formie kuli kapitalnie prezentują się na gałązkach drzew lub zamocowane na balkonie. Do środka kuli wkłada się pokarm dla ptaków (w siateczce), dzięki czemu ptaki „dobierając” się do zawartości chwytają się stalowych pręcików kuli i tworzą dla oka wspaniałe widowisko.
Elegancja w wysublimowanym stylu!
Produkty duńskiej marki Eva Solo to przede wszystkim nowoczesny kształt, piękne linie oraz doskonale wykonanie każdego detalu.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię