2 Karmniki dla ptaków Eva Solo, szklane

571032 Eva Solo Eva Solo
240.00 PLN
240,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571032
Wymiary
11 x 12 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Te karmniki przyciągają ptasią uwagę!
Wykonane jako szklana kula z dużym otworem, przez który można do środka nasypać ziarenek. Tym samym otworem do środka wlatują małe ptaszki (np. wróbelki czy sikorki), które osłonięte przed wiatrem będą mogły wygodnie zjadać ziarna. Całość można powiesić na gałęzi.
Produkty renomowanej marki Eva Solo to designerskie arcydzieła, które zaskakują codzienną funkcjonalnością. Duński minimalizm w fantastycznej oprawie!

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Dorocia 26.03.2018
Przysłowiowa mucha nie siada:) ptaszki za to jak najbardziej:) szybka dostawa.