2 kieliszki Holmegaard Christmas 30 ml

4800492 Holmegaard Holmegaard
119.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800492
Wymiary
4 x 6 cm [śr x wys]
Materiały
szkło prasowane
Ograniczenia

Opis produktu

2 kieliszki Holmegaard Christmas 30 ml to naczynia, które z pewnością chętnie zobaczysz na wigilijnym lub świątecznym stole, jeśli przygotowałeś do picia mocniejsze trunki. Kieliszki mają pojemność 30 ml, ale nie to jest w nich najważniejsze!

Kieliszki Holmegaard Christmas 30 ml wykonano z przezroczystego szkła, na którego powierzchni znajdują się kolorowe nadruki przedstawiające symbole kojarzące się z zimową i świąteczną porą. To elementy, które świetnie podkreślą świąteczny klimat.

Kieliszki Holmegaard Christmas 30 ml są również ciekawym i sprawdzonym pomysłem na prezent dla osoby, która lubi alkohole nadające się do picia z kieliszków i będącej fanem świąt Bożego Narodzenia.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię