2 Korki do butelek Vin Bouquet

FIT 005 Vin Bouquet Vin Bouquet
45.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIT 005
Wymiary
Opakowanie 9 x 6 x 3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zestaw silikonowych korków do wina o funkcjonalnym stożkowym kształcie. Korki będą pasować do każdej butelki, zapewniając jej szczelne zamknięcie. Wysoka jakość wykonania i prosty, elegancki design sprawiają, że zestaw korków będzie świetną propozycją prezentu dla wszystkich koneserów wina.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię