2 Korki do butelek z możliwością ustawienia daty Vin Bouquet

FIC 002 AC Vin Bouquet Vin Bouquet
16.00 PLN

Special Price 16,00 zł

Normalna cena: 20,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 20,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIC 002 AC
Wymiary
Opakowanie 10,5 x 8 x 3,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zestaw dwóch korków do butelek dla koneserów wina, którzy dbają o odpowiednie przygotowanie i podanie szlachetnego trunku. Korki uchronią wino przed zbyt szybkim wietrzeniem i pozwolą zachować na dłużej jego smak i aromat. Specjalny mechanizm pozwala na ustawienie daty zamknięcia butelek i łatwiejsze kontrolowanie, ile czasu minęło od ich ostatniego otwarcia. Korki wykonane z tworzywa sztucznego. Przeznaczone do użytku z pompką elektryczną próżniową marki Vin Bouquet (do kupienia osobno).

Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię