2 korki do wina Joseph Joseph BarWise

20110 Joseph Joseph Joseph Joseph
75.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20110
Wymiary
Długość: 7,5 cm
Szerokość: 2 cm
Materiały
Chromowany metal, tworzywo sztuczne, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw 2 zatyczek do wina Joseph Joseph BarWise pomoże Ci w łatwiejszym przechowywaniu trunków, przedłużają one bowiem świeżość alkoholu. Dzięki temu będziesz wracać do ulubionych smaków, kiedy zechcesz. Nie należy jednak używać do win musujących i szampana.

Korki BarWise wykonane są z tworzywa sztucznego i posiadają silikonowe uszczelnienie oraz chromowany metal u wierzchołka. Są bardzo łatwe w użyciu, nie będziesz musiał więc mocować się z ich umieszczeniem i wyciągnięciem z butelki. Wystarczy je przekręcić - pokaże się wtedy kolorowa powierzchnia wewnętrzna stopera. Zatyczki powinno się myć ręcznie. 

Kolekcja: Joseph Joseph Barwise

Zobacz kolekcję

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię