2 kosze z pokrywką Bloomingville Mini Thinne

82051731 Bloomingville Bloomingville
640.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051731
Wymiary
Kosz 1: Ø 40 cm, wysokość: 30 cm
Kosz 2: Ø 45 cm, wysokość: 40 cm
Materiały
Hiacynt wodny

Opis produktu

Kosz z pokrywką Bloomingville Mini Thinne to zestaw dwóch koszy na przechowywanie drobiazgów czy zabawek. Oba kosze zostały wyposażone w praktyczną pokrywkę z uchwytem, co ułatwia dostęp do ich zawartości.


Kosz z pokrywką Bloomingville Mini Thinne został przygotowany z hiacynta wodnego. Jego jedyną ozdobą są czarne kropki, do złudzenia przypominające te biedronek. To sprawia, że to świetna propozycja do pokoju dziecięcego. Twoja pociecha z pewnością ucieszy się z nietypowych, oryginalnych pojemników.


Kosz z pokrywką Bloomingville to także odpowiedni wybór dla osób, które chcą ograniczyć kupowanie produktów wyprodukowanych z tworzyw sztucznych.


Zestaw zawiera dwa kosze o wymiarach 40/45 i 30/40 cm. To świetny wybór, jeśli potrzebujesz większej liczby pojemników w identycznej stylistyce, ale niekoniecznie w takich samych rozmiarach.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię