2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

45018 Joseph Joseph
99
99,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
45018
Wymiary
11 x 14,9 x 10 cm
Materiały
Silikon
Zastosowanie

Opis produktu

W czasie oglądanie ulubionego filmu nie może zabraknąć chrupiącego popcornu. Silikonowe kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce M-Cuisine to wymarzony zestaw kinomaniaka i wielbiciela słonych przekąsek. Każdy pojemniczek pozwala na przygotowanie pojedynczej porcji popcornu (30 g) bez użycia masła lub oleju. Kubełki są wykonane z wysokiej jakości silikonu, odpornego na działanie wysokich temperatur, a dodatkowo posiadają specja...
W czasie oglądanie ulubionego filmu nie może zabraknąć chrupiącego popcornu. Silikonowe kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce M-Cuisine to wymarzony zestaw kinomaniaka i wielbiciela słonych przekąsek. Każdy pojemniczek pozwala na przygotowanie pojedynczej porcji popcornu (30 g) bez użycia masła lub oleju. Kubełki są wykonane z wysokiej jakości silikonu, odpornego na działanie wysokich temperatur, a dodatkowo posiadają specjalną miarkę ziaren kukurydzy. Czas na seans!

Sposób użycia: Należy wsypać do kubełka odpowiednią ilość ziaren – tak, aby osiągnęły poziom zbliżony do wypustki w środku. Nie wolno przekraczać poziomu miarki, ponieważ może dojść do przypalenia popcornu. Następnym krokiem jest założenie obu klapek pokrywy, tak, aby zachodziły na siebie. Kubełek należy umieścić na samym środku kuchenki mikrofalowej. Czas przygotowania wynosi od 1? do 5 minut w zależności od mocy kuchenki. Popcorn jest gotowy w momencie, w którym otworzą się klapki. Przed wyjęciem pojemnika z mikrofalówki należy odczekać 1 minutę.

Można myć w zmywarce. Odpowiednie do kuchenek mikrofalowych o wysokości > 15 cm.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię