2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

45018 Joseph Joseph Joseph Joseph
119.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
45018
Wymiary
11 x 14,9 x 10 cm
Materiały
Silikon
Zastosowanie

Opis produktu

W czasie oglądanie ulubionego filmu nie może zabraknąć chrupiącego popcornu. Silikonowe kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce M-Cuisine to wymarzony zestaw kinomaniaka i wielbiciela słonych przekąsek. Każdy pojemniczek pozwala na przygotowanie pojedynczej porcji popcornu (30 g) bez użycia masła lub oleju. Kubełki są wykonane z wysokiej jakości silikonu, odpornego na działanie wysokich temperatur, a dodatkowo posiadają specjalną miarkę ziaren kukurydzy. Czas na seans!

Sposób użycia: Należy wsypać do kubełka odpowiednią ilość ziaren – tak, aby osiągnęły poziom zbliżony do wypustki w środku. Nie wolno przekraczać poziomu miarki, ponieważ może dojść do przypalenia popcornu. Następnym krokiem jest założenie obu klapek pokrywy, tak, aby zachodziły na siebie. Kubełek należy umieścić na samym środku kuchenki mikrofalowej. Czas przygotowania wynosi od 1? do 5 minut w zależności od mocy kuchenki. Popcorn jest gotowy w momencie, w którym otworzą się klapki. Przed wyjęciem pojemnika z mikrofalówki należy odczekać 1 minutę.

Można myć w zmywarce. Odpowiednie do kuchenek mikrofalowych o wysokości > 15 cm.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię