Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine
2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine 2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine 2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine 2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine
x zamknij

2 Kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

Joseph Joseph
99.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
11 x 14,9 x 10 cm
Silikon
45018
 
W czasie oglądanie ulubionego filmu nie może zabraknąć chrupiącego popcornu. Silikonowe kubełki do prażenia kukurydzy w mikrofalówce M-Cuisine to wymarzony zestaw kinomaniaka i wielbiciela słonych przekąsek. Każdy pojemniczek pozwala na przygotowanie pojedynczej porcji popcornu (30 g) bez użycia masła lub oleju. Kubełki są wykonane z wysokiej jakości silikonu, odpornego na działanie wysokich temperatur, a dodatkowo posiadają specjalną miarkę ziaren kukurydzy. Czas na seans!

Sposób użycia: Należy wsypać do kubełka odpowiednią ilość ziaren – tak, aby osiągnęły poziom zbliżony do wypustki w środku. Nie wolno przekraczać poziomu miarki, ponieważ może dojść do przypalenia popcornu. Następnym krokiem jest założenie obu klapek pokrywy, tak, aby zachodziły na siebie. Kubełek należy umieścić na samym środku kuchenki mikrofalowej. Czas przygotowania wynosi od 1½ do 5 minut w zależności od mocy kuchenki. Popcorn jest gotowy w momencie, w którym otworzą się klapki. Przed wyjęciem pojemnika z mikrofalówki należy odczekać 1 minutę.

Można myć w zmywarce. Odpowiednie do kuchenek mikrofalowych o wysokości > 15 cm.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.