2 kubki Rosendahl Grand Cru Colourful 340 ml, blush

25411 Rosendahl Rosendahl
187.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
25411
Wymiary
Wysokość 11 cm Szerokość 8,50 cm Głębokość 11 cm Pojemność 0,34 l
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

2 kubki Rosendahl Grand Cru Colourful 340 ml blush znajdą zastosowanie w każdej praktycznej kuchni! Umożliwiają komfortowe picie napojów, w tym zwłaszcza ciepłych, takich jak kawa, herbata, czy kakao.


Kubki posiadają po 340 ml pojemności. Zostały przystosowane do mycia w zmywarce, a także do podgrzewania napojów w kuchence mikrofalowej. To, co je wyróżnia – to przede wszystkim uroczy, różowy kolor oraz charakterystyczne żłobienia. Kubki prezentują się wprost intrygująco!


2 kubki Rosendahl Grand Cru Colourful 340 ml blush zostały wykonane z porcelany. Są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poza funkcją praktyczną, pełnią również funkcję dekoracyjną. Będą świetnie korespondować z talerzami z tej samej serii.

Kolekcja: Rosendahl Grand Cru Colourful

Zobacz kolekcję

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię