2 Kubki termiczne Stelton Emma 250 ml, szare

X-204-1 Stelton Stelton
169.00 PLN
169,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-204-1
Wymiary
Pojemność 250 ml
8 x 10 cm
Materiały
Kamionka

Opis produktu

Dwa kubki termiczne marki Stelton z kolekcji Emma o pojemności 250 ml. Zaprojektowane przez duńskiego projektanta Holmbäcka Nordentofta. Wyposażone zostały w podwójne ścianki, dzięki czemu serwowana w nich kawa lub herbata dłużej utrzyma swoją temperaturę. Kubki są odporne na wahania temperatury. Można ich używać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce.

Kolekcja Emma skierowana została do wielbicieli kawy i herbaty, którzy cenią sobie formę i sposób, w jaki podawane są ich ulubione napoje.

Stelton to skandynawska marka z ponad 40-letnią tradycją. Rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsen. Produkty tej marki cechuje ponadczasowy styl oraz innowacyjne rozwiązania. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię