2 Łyżeczki do jajek na miękko Alessi Dressed

MW20S2 Alessi Alessi
168.00 PLN
168,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW20S2
Wymiary
12 x 2 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Komplet dwóch łyżeczek do jajek z kolekcji Alessi Dressed wykonanych ze stali szlachetnej 18/10 zakończonych specjalnym młoteczkiem do rozbijania skorupek. Wraz z innymi sztućcami z tej samej kolekcji będą tworzyły elegancką dekorację stołu.

Kolekcja Dressed włoskiej marki Alessi zaprojektowana przez Marcela Wandersa charakteryzuje się połączeniem prostych, lekkich form z bogatą, barokową dekoracją, często umiejscowioną w nietypowych miejscu.

Sztućce Dressed można myć w zmywarce. Po umyciu zalecamy dokładne wytarcie.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
luiza z. 21.02.2018
uwielbiam rozbijać skorupki młoteczkiem tej łyżeczki