2 Łyżki do sałaty Koziol Scala malinowe

3602583 Koziol Koziol
15.00 PLN

Special Price 15,00 zł

Normalna cena: 34,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 6 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3602583
Wymiary
Długość 30 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Czas na wygodne zjadanie listków sałaty!
Opływowe kształty łyżek sprawiają, że trzyma się je w dłoni bardzo wygodnie, a wyprofilowane brzegi ułatwiają chwytanie i podtrzymywanie na nich sałaty. Łyżki są długie – nie wpadną do miski, ale oprą się na jej brzegach. W kolorze malinowyym.
Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol, 100% recyklingu, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze! To jest to.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię