2 łyżki do serwowania Georg Jensen Bloom

3391347 Georg Jensen Georg Jensen
341.00 PLN
341,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3391347
Wymiary
21/23 cm x 7,5/10 cm
Materiały
Polerowana stal szlachetna

Opis produktu

Wyjątkowy zestaw dwóch łyżek z kolekcji Bloom marki Georg Jensen, które kształtem nawiązują do kwitnącego kwiatu wiśni – wyróżniają się miękkimi i delikatnymi konturami. Komplet został wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej, polerowanej na wysoki połysk. Łyżki są proste i eleganckie – rękojeść płynnie przechodzi do części właściwej tworząc spójną całość. Większa łyżka będzie odpowiednia do zakładania zup oraz gulaszów, natomiast mniejsza sprawdzi się na przykład do serwowania sosów.

Kolekcji Bloom to szeroka gama przedmiotów, które kształtem nawiązują do kwiatu wiśni. Projektantka Helle Damkj?r uchwyciła piękno i delikatność płatków tej rośliny, tworząc produkty, które są jednocześnie estetyczne i funkcjonalne. Unikatowe, naturalne krajobrazy Japonii stały się inspiracją do stworzenia artykułów o delikatnych i miękkich konturach. Helle Damkj?r inspirację znalazła również w naturze Skandynawii – przedmioty z kolekcji przypominają krople porannej rosy oraz pędy i płatki kwitnących roślin.

Marka

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz Georg Jensen. Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: szklane wazony, porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, misy i świeczniki ze szkła i stali. Georg Jensen to nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, które przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W tej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów, jak np. Patricia Urquiola, Arne Jacobsen, czy Aldo Bakker. Czerwona Maszyna jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą marki Georg Jensen Living w Polsce. Produkty Georg Jensen znajdziecie Państwo w działach: Akcesoria barowe, Nakrycie stołu oraz Dekoracja salonu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię