2 metalowe słomki Corkcicle Gold

2100STRAW-EG Corkcicle Corkcicle
40.00 PLN
40,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2100STRAW-EG
Materiały
Metal
Zastosowanie

Opis produktu

2 metalowe słomki Corkcicle Gold to świetny pomysł dla osób, które dbają o ekologię! Jeśli nie wyobrażasz sobie picia napojów bez słomek, szczególnie na imprezach i domówkach, ale jednocześnie nie chcesz generować dodatkowych śmieci w postaci plastikowych odpowiedników, metalowe słomki Corkcicle Gold są właśnie dla Ciebie!

Obawiasz się, że wielorazowość, którą oferują 2 metalowe słomki Corkcicle Gold, będzie jednocześnie zmorą w trakcie ich korzystania? Bez obaw! Słomki są sprzedawane w zestawie z czyścikiem na elastycznym druciku, dzięki czemu szybko wyczyścisz ich wnętrze z resztek zalegających napojów!

2 metalowe słomki Corkcicle Gold mogą być używane przez lata! Zostały wykonane z trwałej stali nierdzewnej, dzięki czemu nie gniotą się i nie rdzewieją. Jeśli zadbasz o ich regularne czyszczenie, z pewnością przydadzą Ci się wiele razy.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię