2 metalowe słomki Corkcicle Stainless

2100STRAW Corkcicle Corkcicle
40.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2100STRAW
Materiały
Metal
Zastosowanie

Opis produktu

2 metalowe słomki Corkcicle Stainless to propozycja dla osób, którym zależy na środowisku. Nie wyobrażasz sobie imprezy bez słomek lub starasz się ograniczyć wpływ szkodliwych napojów na zęby? 2 metalowe słomki Corkcicle Stainless pozwolą Ci cieszyć się atrakcyjnym dodatkiem i jednocześnie nie przyczynią się do generowania kolejnych śmieci!

2 metalowe słomki Corkcicle Stainless to świetna odpowiedź dla tradycyjnych, jednorazowych słomek – te są dziś poważnym problemem i odpadem, który stwarza poważne problemy faunie i florze, szczególnie morskiej. Mniejsze zużycie słomek to kolejny krok ku ekologii!

2 metalowe słomki Corkcicle Stainless są sprzedawane z czyścikiem, który pozwoli Ci na szybkie i łatwe umycie słomek od wewnątrz. Dzięki temu pozostaną czyste i higieniczne.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię