2 Miski Rosendahl Grand Cru Take Ø15.5 cm, dusty green

20864 Rosendahl Rosendahl
94.00 PLN
94,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20864
Wymiary

Wysokość: 5,5 cm Ø 15,5 cm

Materiały
Circulen Renew — tworzywo pochodzenia biologicznego
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

2 Miski Rosendahl Grand Cru Take Ø15.5 cm dusty green wyróżniają się nieograniczonym zastosowaniem! Wykorzystasz je tam, gdzie chcesz – w domu, na podwórku, jak i na łące podczas pikniku. Miski wykonano z tworzywa sztucznego, zatem możesz zapomnieć o ryzyko stłuczenia misek.


Naczynia są przyjemne w dotyku, a swoim wyglądem przypominają matowo wykończoną porcelanę. Wyróżniają się smukłą formą, zielonym kolorem i wyjątkowymi żłobieniami. Są charakterystyczne dla wszystkich produktów z tej serii.


2 Miski Rosendahl Grand Cru Take Ø15.5 cm dusty green zostały przystosowane do mycia w zmywarce oraz podgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej. Miski posiadają po 15,5 cm średnicy. To rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdym domu!

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię