2 młynki do przypraw drewniane WMF Ceramill Natura

652334500 WMF WMF
419.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
652334500
Wymiary
17,9 x 6 cm
Materiały
Cromargan ® 18/10 polerowana stal nierdzewna, ceramika, drewno
Ograniczenia
Gwarancja
10 lat
Opis gwarancji
Gwarancja obejmuje mechanizm mielący.

Opis produktu

Komplet 2 drewnianych młynków do przypraw WMF Ceramill Natura. Wykonane z drewna bukowego i ozdobione srebrną obręczą Cromargan ® 18/10. Smukły i nowoczesny wygląd młynków będzie stylową ozdobą kuchni lub stołu. Dla ułatwienia młynki oznaczone są literką „P” - pieprz i „S” - sól. Można je szybko napełnić przyprawami oraz posiadają różne stopnie mielenia. Mechanizm młynka objęty jest 10-letnią gwarancją.
Projektanci niemieckiej firmy WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie produkty marki WMF zostały wykonane z trwałej stali nierdzewnej Cromargan ® 18/10. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię