2 młynki do przypraw WMF Ceramill Natura

652314500 WMF WMF
329.00 PLN
329,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
652314500
Wymiary
13,8 x 6 cm
Materiały
Cromargan ® 18/10 polerowana stal nierdzewna, ceramika, drewno, szkło
Ograniczenia
Gwarancja
10 lat
Opis gwarancji
Gwarancja obejmuje mechanizm mielący.

Opis produktu

Zestaw 2 młynków do przypraw, z kolekcji WMF Ceramill Natura. Górna część wykonana została z drewna dębowego, dolna ze szkła. Połączone są ozdobną obręczą z nierdzewnej stali Cromargan ® 18/10. Młynek ma różne stopnie grubości mielenia. Mechanizm mielący młynka objęty jest aż 10-letnią gwarancją.
Niemiecka firma WMF to światowy producent artykułów niezbędnych w domu. Projektanci tej firmy starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie produkty marki WMF zostały wykonane z trwałej stali nierdzewnej Cromargan ® 18/10.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię