2 Naczynia Skeppshult Grytstapel 4,5 l

0610-2 Skeppshult Skeppshult
1599.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0610-2
Wymiary
Pojemność 4,5 l
Materiały
Żeliwo
Ograniczenia

Opis produktu

Dwa duże naczynia żeliwne w doskonale skrojonym komplecie! Dolny garnek z wygodnymi do unoszenia uchwytami można wykorzystać do gotowania, smażenia i pieczenia, a jego górna „pokrywa” jest tu jednocześnie funkcjonalną patelnią! Dwa w jednym i oszczędność miejsca w kuchennych szafkach!
Ważne cechy:
 • ręczne wykonanie z wysokiej jakości żeliwa
 • naturalne materiały przyjazne środowisku,
 • brak powlekania innymi substancjami – dzięki czemu w trakcie używania nie wytrącają się żadne szkodliwe związki,
 • równomierne rozprowadzanie ciepła – to optymalne gotowanie i smażenie potraw,
 • odporność na zadrapania i uszkodzenia,
 • potrawy nie przywierają do dna ,
 • do wszystkich typów kuchenek, płyt i piekarników,
 • podczas czyszczenia nie trzeba używać żadnych detergentów! – wystarczy czysta woda

 • Akcesoria kuchenne Skeppshult Grytstapel to połączenie skandynawskiej doskonałości produkcyjnej, funkcjonalności i oryginalnego designu. Elementem charakterystycznym tej kolekcji są opływowe kształty naczyń z wgłębieniami, które pozwalają jeden garnek nałożyć na drugi. Wygoda przechowywania w domowej szafce!
  Produkty Skeppshult są impregnowane naturalnym olejem, który doskonale sprawdza się wtedy, gdy garnków używa się do smażenia i pieczenia potraw. Nie jest wskazane używanie ich do gotowania wody np. na kompot, makaron czy do przygotowywania innych dań gotowanych w gorącej wodzie.

  Marka

  Skeppshult - patelnie, garnki, formy i naczynia żeliwne. 

  Skeppshult to ponad stuletnia tradycja wytwarzania naczyń z żeliwa. Wszystkie produkty skandynawskiej firmy Skeppshult zostały wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku. Można je stosować do gotowania na otwartym ogniu, w piekarnikach, na kuchenkach gazowych, ceramicznych płytach grzewczych jak i najnowocześniejszych płytach opartych o technologię indukcji magnetycznej. Żeliwo jest piękne, ale także długowieczne - Skeppshult jest o tym przekonany tak stanowczo, że na swoje produkty udziela 25-letniej gwarancji!

  Filozofia marki Skeppshult znakomicie wpisuje się w filozofię sklepu Czerwona Maszyna. Produkty marki stanowią uzupelnienie naczyń kuchennych o bezpieczne dla zdrowia i swietnie wykonane naczynia oraz patelnie żeliwne.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię