2 nakładki na świece Rosendahl Karen Blixen Star, złote 

32360 Rosendahl Rosendahl
214.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
32360
Wymiary
Wysokość 3 cm
Szerokość 11 cm
Głębokość 11 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

2 nakładki na świece Rosendahl Karen Blixen Star w złotym kolorze świetnie będą komponowały się z czerwonym bieżnikiem i zielonymi serwetami.

Podkreśl świątecznego ducha dzięki Karen Blixen's Christmas - fantastycznej kolekcji dekoracji pełnych niezwykłych historii i bożonarodzeniowej magii!

Rzeźbione, złote nakładki na świece o wysokości 3 cm zostały zaprojektowane przez artystkę Zarah Voigt i same w sobie są małymi dziełami sztuki. Wykonane zostały z trwałej i odpornej stali szlachetnej, dzięki czemu posłużą latami.

Fascynująca, rozłożysta forma obu nakładek o szerokości 11 cm skupia uwagę i pięknie odbija światło w pomieszczeniu. Dekoracje formą nawiązują do choinek, a na ich powierzchni umieszczono otwory w kształcie bożonarodzeniowych gwiazdek. 

Użyj posrebrzanych nakładek ze świecznikami z serii Grand Cru Rosendahl lub świecznikiem adwentowym i nie bój się mieszać złota i srebra.

Produkt dostępny również w wersji srebrnej.

Cechy produktu:

  • zestaw 2 nakładek na świece o wysokości 3 cm i szerokości 11 cm,
  • wykonanie z trwałej, odpornej stali szlachetnej,
  • rozłożysta forma i wykończenie w eleganckim, ponadczasowym złocie,
  • idealne do dekoracji stołu na święta Bożego Narodzenia.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię