Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

2 prowadnice do ostrzenia noży Global

2 prowadnice do ostrzenia noży Global
2 prowadnice do ostrzenia noży Global 2 prowadnice do ostrzenia noży Global 2 prowadnice do ostrzenia noży Global 2 prowadnice do ostrzenia noży Global
x zamknij

2 prowadnice do ostrzenia noży Global

global
70.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka co najmniej 20 dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
504
 
Dwie prowadnice od marki Global umożliwią utrzymanie optymalnego kąta ostrzenia noży (10-15º), a tym samym bezpieczne i precyzyjne przygotowanie kuchennego sprzętu. Zestaw składa się z dwóch elementów w formie klipsów, które są przeznaczone do różnych rozmiarów noży. Wystarczy zaczepić klips na grzbiecie noża i zadbać o to, aby dolna krawędź prowadnicy była równoległa do krawędzi tnącej. Taki komplet przyda się zwłaszcza początkującym kucharzom oraz osobom, które jeszcze nie mają doświadczenia w ostrzeniu kuchennego sprzętu.

Po każdym użyciu należy dokładnie wyczyścić i wytrzeć do sucha. Mniejsza prowadnica – ostrza o szerokości: 1,5-2,5 cm, większa – ostrza o szerokości: 2,7-4,3 cm.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.