Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

2 prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp

2 prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp
2 prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp 2 prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp 2 prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp
x zamknij

2 prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp

global
45.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka co najmniej 20 dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
463
 
Dwie prowadnice do ostrzenia noży Global MinoSharp umożliwią utrzymanie optymalnego kąta ostrzenia (10-15º), a tym samym bezpieczne i precyzyjne przygotowanie kuchennego sprzętu. Zestaw składa się z dwóch elementów, które zostały wykonane z wytrzymałej stali szlachetnej 18/8 i tworzywa, które zabezpiecza ostrze przed zarysowaniem. Pierwszy – przeznaczony jest do noży z ostrzem o maksymalnej długości 15 cm (krótka szyna), natomiast drugi – do ostrzy dłuższych niż 15 cm (długa szyna). Wystarczy zaczepić prowadnicę na grzbiecie noża i zadbać o to, aby jej dolna krawędź była równoległa do krawędzi tnącej. Taki komplet przyda się zwłaszcza początkującym kucharzom oraz osobom, które jeszcze nie mają doświadczenia w ostrzeniu noży.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.