2 stoliki pomocnicze Blomus Fera, white

B66198 Blomus Blomus
999.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B66198
Wymiary
Duży stolik: 40 x 40 x 40 cm
Mały stolik: 35 x 35 x 35 cm
Materiały
Stal malowana proszkowo

Opis produktu

2 stoliki pomocnicze Blomus Fera w neutralnym kolorze white, świetnie odnajdą się we wnętrzu ciemnego, loftowego salonu.

Zestaw 2 stolików pomocniczych Blomus Fera w kolorze białym został wykonany z malowanej proszkowo matowej stali. Tworzywo te jest odporne na uszkodzenia i łatwo je wyczyścić.

Rama większego stolika Fera jest z dołu otwarta, więc w razie potrzeby można pod niego wsunąć mniejszy stolik. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce w salonie lub stworzymy praktyczną i estetyczną kompozycję.

Stoliki marki Blomus można wykorzystać jako miejsce, gdzie ustawimy akcesoria do kawy lub przedmioty codziennego użytku. Model Fera oprócz salonu sprawdzi się również na balkonie lub tarasie przez swoją odporność na wodę i może posłużyć jako efektowny kwietnik.

Cechy produktu:

  • zestaw 2 stolików pomocniczych wykonany ze stali malowanej proszkowo,
  • biały kolor pasujący do wielu wnętrza,
  • możliwość wsunięcia mniejszego stolika w większy oszczędzając miejsce w salonie,
  • alternatywnie mogą posłużyć jako kwietniki,
  • mogą być używane na tarasie.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię