2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, różowy

571377 Eva Solo Eva Solo
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571377
Wymiary
Wysokość: 8 cm
Średnica: 6,5 cm
Materiały
Szkło
Zastosowanie

Opis produktu

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, różowy zostały wykonane ze szkła. Ten materiał nie odkształca się w wyniku oddziaływania temperatury, dzięki czemu masz pewność, że świeczniki posłużą Ci przez długi czas.

Świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, różowy zostały przygotowane w kształcie ściętego żołędzia – to zapewnia im nie tylko stylowy wygląd, ale przede wszystkim wysokie krawędzie, które „odcinają” płomień od otoczenia. Tym samym nie musisz się martwić, że coś dostanie się przypadkowo w zasięg zapalonego podgrzewacza!

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, różowy to także stylowy dodatek do aranżacji pomieszczenia. Nowoczesny i minimalistyczny wygląd to istotna zaleta – nieatrakcyjne podgrzewacze zyskają niebagatelną oprawę!

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię