2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, szary

571365 Eva Solo Eva Solo
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571365
Wymiary
Wysokość: 8 cm
Średnica: 6,5 cm
Materiały
Szkło
Zastosowanie

Opis produktu

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, szary to świetna propozycja dla osób, które lubią spędzać czas w świetle tealightów. Jeśli w jesiennej lub zimowej porze (ale nie tylko!) lubisz zapalać podgrzewacze, by stworzyć przyjemną, klimatyczną atmosferę, ale boisz się pozostawiać świeczki same, ten produkt jest dla Ciebie!

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, szary zostały wykonane ze szkła. To dla Ciebie informacja, że temperatura powstająca w trakcie palenia podgrzewaczy nie zniszczy świeczników. Wysokie brzegi zapewniają bezpieczeństwo – do podgrzewacza nie dostanie się przypadkowo żaden łatwopalny element z otoczenia, taki jak kawałek tkaniny czy kartki.

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, szary to stylowy dodatek, który zwiększy estetykę samych podgrzewaczy. Produkt swoim kształtem przypomina ścięty żołądź.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię