2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, transparentny

571373 Eva Solo Eva Solo
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571373
Wymiary
Wysokość: 8 cm,
Średnica: 6,5 cm
Materiały
Szkło
Zastosowanie

Opis produktu

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, transparentny to świetny wybór szczególnie na okres jesienno-zimowy, gdy popularne podgrzewacze są używane do stworzenia przytulnej i miłej atmosfery.

Świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, transparentny zostały wykonane ze szkła. Ten materiał jest odporny na szkodliwe działanie temperatury, dlatego nie odkształci się w trakcie użytkowania. Pamiętaj jednak, że szkło się nagrzewa – nie chwytaj gołą dłonią świecznika, w którym pali się podgrzewacz!

Świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, transparentny są bezpieczne dzięki wysokim krawędziom – nic nie dostanie się przypadkowo w zasięg płomienia. To zapobiegnie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię