2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, zielony

571378 Eva Solo Eva Solo
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571378
Wymiary
Wysokość: 8 cm
Średnica: 6,5 cm
Materiały
Szkło
Zastosowanie

Opis produktu

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, zielony to stylowe oprawy do wykorzystania z popularnymi, ale niezbyt estetycznymi podgrzewaczami. Jeśli uwielbiasz te niepozorne świeczki i wykorzystujesz je do stworzenia przytulnej atmosfery lub po prostu podgrzania olejków zapachowych, świeczniki są dla Ciebie świetnym wyborem!

2 świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, zielony przygotowano ze szkła. To materiał, który jest odporny na destrukcyjne działanie temperatury, dzięki czemu masz pewność, że same świeczniki posłużą Ci naprawdę długo.

Świeczniki na tealighty Eva Solo Acorn, zielony mają elegancki wygląd i kształt ściętego żołędzia. Dzięki temu będą subtelną ozdobą każdego pomieszczenia, która jednocześnie zapewni Ci bezpieczeństwo – podgrzewacze będą odizolowane od otoczenia.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię