2 świeczniki na tealighty Lyngby, Ø 6,5 cm, biały

200532 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
177.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
200532
Wymiary
Ø 6,5 cm
Materiały
Ręcznie wykonana porcelana

Opis produktu

2 świeczniki typu tealight Lyngby w kolorze białym pomogą ci wprowadzić do pomieszczenia odpowiedni nastrój.

Świeczniki od marki Lyngby wykonane ze szlachetnej porcelany w błyszczącym wydaniu to ponadczasowe i elegancko wykonane dekoracje do pokoju dzienneego czy sypialni.

W skład zestawu wchodzą 2 sztuki niewielkich świeczników tealight. Każdy z nich ma średnicę 6,5 cm oraz wysokość 3 cm. Kolekcja wyróżnia się charakterystycznymi rowkami, które są już klasyką designu marki Lyngby. Świeczniki idealnie komponują się z innymi produktami od marki Lyngby, a spostrzegawcze oko na pewno dostrzeże jakieś podobieństwa nawet pośród pozornie różnych dekoracji. 

Użyj świecznikow samodzielnie lub w zestawie z wazonami czy porcelanowymi dekoracjami od marki Lyngby. Bez względu na to, jak to zrobisz, efekt będzie widowiskowy i z pewnością zrobi wrażenie.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 2 sztuki w komplecie
  • kolor biały
  • wykonanie z porcelany
  • średnica 6,5 cm
  • wysokość 3 cm
  • charakterystyczne rowki

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię