2 szklane kubki Holmegaard Christmas 260 ml

4800491 Holmegaard Holmegaard
173.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800491
Wymiary
10,5 x 7,5 x 11 cm [dł x szer x wys]
Materiały
szkło prasowane
Ograniczenia

Opis produktu

2 szklane kubki Holmegaard Christmas 260 ml to komplet naczyń, które będą świetnie prezentować się na stole w okresie świąt Bożego Narodzenia. Nic dziwnego! Te naczynia zostały przygotowane z przezroczystego szkła, a na ich powierzchni znajdziesz nadruki z motywami i wesołymi scenami z okresu świątecznego.

Szklane kubki Holmegaard Christmas 260 ml mogą być nie tylko klimatyczną ozdobą, którą podkreślisz świąteczną atmosferę, ale też przede wszystkim naczyniami, w których podasz świeżo zaparzoną kawę czy herbatę. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o użyteczności tej funkcji.

Szklane kubki Holmegaard Christmas 260 ml to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby, jeśli nadal nie wiesz, co kupić jej pod choinkę.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię