2 szklanki do grzanego wina Sagaform Winter 250 ml

5017679 Sagaform Sagaform
99.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017679
Wymiary
Pojemność: 250 ml
Ø 8 cm
Wysokość: 9,2 cm
Materiały
Szkło żaroodporne
Ograniczenia

Opis produktu

Głęboki aromat czerwonego wina, orzeźwiająca nuta cytryny i pomarańczy, a do tego garść pachnących goździków. Przyszła pora na zimowy, rozgrzewający napój, który najlepiej smakuje w pięknej oprawie. Zestaw dwóch szklanek do grzanego wina z kolekcji Sagaform Winter doskonale sprawdzi się w długie, chłodne wieczory, spędzone w domowym zaciszu. Usiądź przy kominku ze szklanką grzanego wina i... poczuj magię zimowej nocy.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię