2 tealighty Stelton Ora, Smoke

107 Stelton Stelton
211.00 PLN
211,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
107
Wymiary
Ø 9 cm
Wysokość 6 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

2 tealighty Stelton Ora Smoke to wyjątkowo stylowe i eleganckie oświetlenie.

Zestaw prezentowany na zdjęciu składa się z 2 małych świeczników typu tealight o średnicy 9 cm. Jest to oryginalnie zaprojektowana dekoracja z wysokogatunkowego szkła, która bez wątpienia zrobi wrażenie na otoczeniu.

Świecznik o wysokości 6 cm ma miękką, opływową formę i półprzezroczystą kopułę z przydymionego szkła. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego grubego szkła najwyższej jakości marce Stelton udało się stworzyć ozdobę, która jest nie tylko piękna, ale także nie nagrzewa się od świecy tak szybko, jak zwykłe szkło.  

Dekoracja została wykonana z wysokiej jakości szkła, które dla zwiększenia walorów estetycznych zostało dodatkowo pomalowane na bardzo interesujący kolor Smoke, który imituje przydymione szkło.

Seria Ora to dzieło wybitnych projektantów - Daniela Debiasi i Federico Sandri. W naszym sklepie są dostępne również inne produkty z tej serii.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonanie ze szkła
  • 2 świeczniki w zestawie
  • średnica 9 cm
  • wysokość 6 cm
  • projekt autorstwa Daniela Debiasi i Federico Sandri

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię