2 Wyciskacze do cytryn Lékué Luki

3400100V05U004 Lékué Lékué
54.00 PLN
54,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3400100V05U004
Wymiary
Ø 8,3 cm
wysokość: 6,3 cm
Materiały
Silikon platinum

Opis produktu

Wyciskacze do cytryn - nowoczesne, wygodne i genialnie prosty.

Zero pryskania, zero pestek. Jeśli nie wyciśniesz całego soku, zatkaj dzióbek i włóż wyciskacz z cytryną w środku do lodówki.
Do przechowania drugiej połówki masz w komplecie drugi wyciskacz. Silikon jest powłoką nieprzywieralną i higieniczną – nie pozwala rozwijać się bakteriom.
Odporny na wysokie i niskie temperatury (od -60 do +260 stopni). Można myć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię