3 częściowy zestaw Bugatti Gym czerwony

32-7089/AC3U Casa Bugatti Casa Bugatti
144.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
32-7089/AC3U
Wymiary
Obierak 6,5 x 2,5 x 18 cm
otwieracz 5,5 x 3 x 19,5 cm
nóż do pizzy Ø 6 cm, wys. 21 cm
Materiały
Stal, polipropylen, tworzywo sztuczne ABS
Ograniczenia

Opis produktu

Uwaga! Do prac kuchennych zabiera się trójka prawdziwych mężczyzn! 3-częściowy, czerwony zestaw akcesoriów kuchennych Casa Bugatti Gym sprawi, że codzienne czynności staną się prawdziwą przyjemnością. Bohaterski otwieracz do butelek, który poradzi sobie z każdym zadaniem, wygimnastykowany nóż do pizzy i obierak do warzyw, którego męskie, mieczowate kształty i precyzja działania zachwycą największego leniucha. Świetny pomysł na prezent dla kobiety, której przyda się pomocna, męska „dłoń” i dla mężczyzny, który nie wie, od czego zacząć.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię