3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie

60122 Joseph Joseph
149
149,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
60122
Wymiary
25,5 x 34 x 5,5 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop – kolorowe, praktyczne i ciekawie zaprojektowane. Wyróżniają się charakterystycznymi, zakrzywionymi krawędziami, dzięki którym można szybko i sprawnie przesypać pokrojone produkty bezpośrednio do miski albo na patelnię. Zostały wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Dużym plusem jest to, że deski stoją samodzielnie na blacie i można przechowywać je jedna w drugiej. T...
Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop – kolorowe, praktyczne i ciekawie zaprojektowane. Wyróżniają się charakterystycznymi, zakrzywionymi krawędziami, dzięki którym można szybko i sprawnie przesypać pokrojone produkty bezpośrednio do miski albo na patelnię. Zostały wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Dużym plusem jest to, że deski stoją samodzielnie na blacie i można przechowywać je jedna w drugiej. Takie rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne – pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni. Każda deska ma teksturowaną powierzchnię oraz antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają jej przesuwaniu.

Można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię