Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie

3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie
3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie 3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie 3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie 3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie
x zamknij

3 Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop, niebieskie

Joseph Joseph
149.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny:
25,5 x 34 x 5,5 cm
Polipropylen
60122
 
Deski do krojenia Joseph Joseph Nest Chop – kolorowe, praktyczne i ciekawie zaprojektowane. Wyróżniają się charakterystycznymi, zakrzywionymi krawędziami, dzięki którym można szybko i sprawnie przesypać pokrojone produkty bezpośrednio do miski albo na patelnię. Zostały wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Dużym plusem jest to, że deski stoją samodzielnie na blacie i można przechowywać je jedna w drugiej. Takie rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne – pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni. Każda deska ma teksturowaną powierzchnię oraz antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają jej przesuwaniu.

Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.