3 Deski do krojenia na stojaku Rig-Tig Chop-it, szaro-niebieskie

Z00048 Rig-Tig Rig-Tig
334.00 PLN
334,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00048
Wymiary
32 x 23 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne PP i ABS
Zastosowanie

Opis produktu

Komplet 3 praktycznych desek do krojenia różnych produktów Rig-Tig Chop-it w szaro-niebieskim wydaniu: ryb, warzyw i owoców, oraz mięsa (deski są różnokolorowe). Do zestawu dołączony jest stojak, w którym można przechowywać deski i który można też wykorzystać jako miejsce do zsuwania z deski np. pokrojonych warzyw i wygodnego przesypywania ich do garnka z gotowaną potrawą. Zaprojektowane w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty.
Można myć w zmywarce.
Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię