3 doniczki na zioła WMF Gourmet

06.4130.6040 WMF WMF
319.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
06.4130.6040
Wymiary
Długość podstawy 36 cm
Doniczka 12,5 x 10,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, tyworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Prosty sposób na domowy, pachnący zielnik – bez konieczności ciągłego sprawdzania wilgotności ziemi. Komplet trzech eleganckich doniczek na zioła WMF Gourmet. Zestaw został wyposażony w automatyczny system nawadniania, który dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Donice wykonano z polerowanej stali szlachetnej 18/10 Cromargan®, która charakteryzuje się pięknym, połyskującym wykończeniem. Komplet przypadnie do gustu wielbicielom nowoczesnego wzornictwa oraz miłośnikom świeżych i aromatycznych ziół.

Należy myć ręcznie.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię