Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 Doniczki Serax Moniek, owalne

3 Doniczki Serax Moniek, owalne
3 Doniczki Serax Moniek, owalne 3 Doniczki Serax Moniek, owalne
x zamknij

3 Doniczki Serax Moniek, owalne

serax
Serax Moniek
884.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 20 dni roboczych
Tworzywo termoplastyczne z recyclingu
serax-B7211376A
 
Zestaw Serax Moniek to trzy wyjątkowe doniczki, zaprojektowane z miłości do natury. Kwiaty ułożone w tych nietuzinkowych pojemnikach, wykonanych z dętki rowerowej, będą prezentowały się estetycznie i oryginalnie. Idealne kosze dla osób, które dbają o środowisko naturalne i marzą o ekologicznym zagospodarowaniu roślin w swoim domu, czy ogrodzie.

Serax Moniek to kolekcja ozdobnych akcesoriów florystycznych (doniczek, wazonów, stojaków na kwiaty) oraz koszy na owoce. Przedmioty są dziełem Moniek Vanden Berghe – specjalistki w dziedzinie dekoracji kwiatowej. Belgijska projektantka czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Kolekcja Serax Moniek powstała z miłości do środowiska naturalnego – kosze są wykonane z dętek rowerowych, pochodzących z recyclingu. Pozornie bezwartościowe materiały, dostały nowe życie dzięki kolekcji Serax Moniek. Ciekawe jest to, że przedmioty zyskują ostateczny kształt dopiero w procesie tworzenia. Płynny materiał przeobraża się i rozwija, co każdorazowo daje poczucie zdumienia – nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

Inne z kolekcji Serax Moniek

Pokaż wszystko z tej kolekcji

Podobne przedmioty znajdziesz w działach

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.