Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 kamienie do ostrzałek Global MinoSharp Plus 3

3 kamienie do ostrzałek Global MinoSharp Plus 3
3 kamienie do ostrzałek Global MinoSharp Plus 3 3 kamienie do ostrzałek Global MinoSharp Plus 3 3 kamienie do ostrzałek Global MinoSharp Plus 3
x zamknij

3 kamienie do ostrzałek Global MinoSharp Plus 3

global
139.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Koło niebieskie: grube ziarno
koło brązowe: średnie ziarno
koło żółte: drobne ziarno
5557
 
Komplet kamieni do ostrzałek wodnych MinoSharp PLUS 3 marki Global. Trzyelementowy zestaw składa się z kamieni o różnej ziarnistości. Koło niebieskie o grubej ziarnistości będzie odpowiednie do początkowego etapu ostrzenia noży, kamień brązowy (średnie ziarno) przygotuje noże do codziennych prac kuchennych, natomiast koło żółte o najdrobniejszej ziarnistości sprawi, że noże będę perfekcyjnie ostre. Taki zestaw to doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje noże oraz szukają najwyższej precyzji cięcia. Wymiana kamieni jest bardzo prosta – wystarczy włożyć nowe koła w miejsce starych, dbając o to, aby obracały się swobodnie.

Kamienie są przeznaczone do modeli 550/GB i 550/BR.

Podobne przedmioty znajdziesz w działach

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.